Kurslarımız

Kurslarımız

Arf eğitim, Malatya'nın kurs bakımından en zengin eğitim kurumudur.

9. Sınıf

9. sınıfa geçen her öğrenci, yaşamında yeni bir kapıyı aralar. Çünkü lise yaşamı, yeni bir yolculuğun anahtarıdır ve o yolculukta adımların güvenle atılması gerekir. Öğrenciler başarı ile üniversite sınavına ilerleme hedefine sahip ise,hazırlık sürecine erkenden ve özenle başlamalıdır. Bu sayede disiplinlerini koruyarak daha emin adımlarla ilerleyebilirler.

10. Sınıf

Üniversite Sinavina hazirlikta 10.sinif egitimi, ögrencinin kariyerini belirlemesinde, gelecegini sekillendirmesindeki dünyaya açilan ilk kapidir. Bilindigi gibi 10.sinifin ikinci dönem baslangicinda ögrenciler Alan ( Sayisal-Sözel-Esit Agirlik ) seçimi yapmaktadirlar. Alan seçimi aslinda Üniversitede okuyacagi bölüm seçimi anlamina geliyor demek yanlis olmaz. Ögrenci kendi beceri, ögrenme metodu, algi düzeyi, zihinsel gelisimi gibi bazi konulari iyi degerlendirerek bu seçimi yapmasi daha dogru olacaktir.

11. Sınıf

11. sınıf kurs programımız, okulların açılışıyla beraber ilgili sınıfın müfredatıyla paralel ilerleyerek okula destek çalışması olarak gerçekleşir. Bu süre zarfında öğrenci gerek okul ders takviyesi gerekse yazılı öncesi yazılıya hazırlık dersleri verilir. Aynı zamanda dönem içerisinde eksik konularla ilgili geri beslemeler sağlanarak konu eksiklikleri tamamlanmış olunur.

TYT-AYT Hazırlık

TYT Kursu ve YKS Kursuna hazırlanırken konuların ayrıntıları sorular çözerek öğrenilir. Bu nedenle öğrencilerimizin yapamadığı tüm sorular bizim için çok önemlidir. Öğrencilerimiz sorularını sormak için branş öğretmeninden sınırsız özel ders alabilirler. Ayrıca Online soru çözüm hizmetimizle, sorularını istediği zaman öğretmenlerine sorabilirler.

Ön Kayıt Formu

Kurslarımıza sizlerde ön kayıt yaptırarak yerinizi alabilirsiniz. Temsilcilerimiz kısa süre içirisinde sizlere dönüş yapacaklardır.